Teslimat

TESLİMAT ŞARTLARI

Süt ve yoğurt ürünleri günlük üretim olduğundan Ankara dışı sipariş alınmamaktadır.

• Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak siparişinizi kontrol ediniz. Siparişinizi tam eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınıza dair evrağı imzalayınız. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzdan dolayı, ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız ve derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürün eksik veya hasarlı ise gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

• Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

• Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız ve mutlaka size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bildiriniz.

Teslimat anında kargo firması elemanına ürün bedeli veya kargo ücreti adı altında herhangi bir ücret ödemeyiniz.

Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabildiğini hatırlatırız.

aocsatısmagazası.com, stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark size iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı aocsatısmagazası.com sorumlu tutulamaz.

• Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresinize, ziyaret ihbar notu bırakılmasına müteakip 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemeniz halinde, kargo firması paketi geri göndermektedir.

Cumartesi günleri saat 13:00’ den sonra ve Pazar günü verilen siparişleriniz ödeme bilgisi onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilmektedir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ise takip eden ilk iş günü içerisinde verilmiş kabul edilmektedir.

AOÇ Satış Mağazası

Gazi Mahallesi Silahtar Caddesi No:11 Atatürk Orman Çiftliği/ANKARA
Tel:

Yeniliklerden haberdar olun

Çalışıyor...